Destek Destek
E-İçerik Paketleri
Online

Kurumsal E-İçerik Paketi Ortaokul

Öğretmenleriniz için Bireysel Öğretmen E-İçerik Paketi HEDİYE!

Ürün için bizimle iletişime geçin:

Ürün Özellikleri

Okulistik Kurumsal E-İçerik Paketi'nde, temel derslerin öğretim yılı süresince işlenen tüm konuları Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programlarına tam uyumlu olarak yer alır.
6 adet ücretsiz Online Değerlendirme Hazırlık Sınavı ile öğrencinin başarısı ölçülür ve şube, okul, ilçe, il, Türkiye genelinde analiz edilerek değerlendirilir.
8.Sınıf video
Öne Çıkanlar
  • Yazdırılabilir Eğitim Materyalleri ile öğrencilerinize kolayca ödev verin.
  • %100 MEB Uyumlu
  • Animasyonlu Konu Anlatımları sınıfta en büyük yardımcınız.
  • Online içerik ve takip sistemi ile yıllık planlarınızı uygulayın.
  • Değerlendirme Sınavlarıyla sınıfınızın durumunu öğrenin.
  • Etkili analiz sonuçlarıyla öğrencilerinizin eksiklerini tamamlayın.

E-İçerik Paketi’nde dersleri ve konuları nasıl anlatıyoruz?

Etkileşimli Konu Anlatımı

Öğrencileriniz konuları öğrensin, tekrar etsin, pekiştirsin.

E-İçerik Paketi'nde temel derslerle ilgili konu anlatımları var. Bütün konu anlatımları interaktif. Öğrenciler dersleri izlesin, etkinlikleri yapsın. Konu Anlatımı'nın sonunda katılım ve başarımlarını görsün.

Etkileşimli Konu Anlatımı

Etkileşimli Video

E-İçerik Paketi'nde Matematik ve Fen Bilimleri dersleri içerisinde yer alan yeni “üst düzey beceri temelli” içerik türümüz “Etkileşimli Video” ile öğretmenlerimiz konuyu en iyi şekilde anlatıp en güzel örnekleri sunuyor. Öğrencileriniz yaptıkları etkinliklerin çözümlerine aynı sayfadaki Dönüt butonu ile ulaşabilir.

Etkileşimli Video

Video Konu Anlatımı

E-İçerik Paketi'nde, Matematik ve İngilizce derslerinde, özel öğretmenler kapsamlı örnekler ve etkinlikler yapıyor.

Video Konu Anlatımı

Konu Testleri

Konuları pekiştirmek için uygun Konu Testleri

E-İçerik Paketi'nde çok sayıda konu testi var. Öğrencileriniz konu testlerine katılsın, başarını ölçsün. Eksik olduğu konuları görsün.

Konu Testleri

Videolu Örnek Soru

Sınavlarda karşılaşacağın türden soruların çözümlü açıklaması

E-İçerik Paketi'nde birçok üst düzey beceri temelli örnek soru çözümü videoları var. Öğrencileriniz kolay, orta, zor seviyelerindeki soru çözümlerini izlesin, hem konuyu daha iyi anlasın hem de soruların nasıl çözüleceğini öğrensin. 8. sınıflar LGS’ye daha iyi hazırlansın.

Videolu Örnek Soru

Yazdırılabilir Eğitim Materyali

E-İçerik Paketi'nde, öğretmenlerin ve velilerin kolayca çıktısını alarak öğrencilere verebileceği, hem basılı hem online kullanılabilen pratik bir içerik var.

Yazdırılabilir Eğitim Materyali

Sonsuz Soru Motoru

İşte bir başka yepyeni içerik: Sonsuz Soru Motoru (SSM)

Dinamik bir öğrenme aracı olan SSM; öğrencilere sınırsız sayıda soru sunarak öğrendikleri konuları pekiştirme fırsatı verdiği gibi aynı zamanda soru çözme alışkanlığı, becerisi ve hızı kazandırır. Diğer taraftan öğretmenler de sınırsız sayıda ve hatasız soruyla dilediği kadar ödev hazırlama imkânına kavuşur.
Belirli sayıda soru içeren statik yapıdaki bir soru havuzundan farklı olarak; Sonsuz Soru Motoru, soruların parametrelerinin rastlantısal değişkenlerle belirlendiği dinamik bir yapıdır. Böylece hepsi birbirinden farklı ve teorik olarak sonsuz sayıda soru oluşturulabilir.
(*)SSM, şimdilik sadece ortaokul matematik derslerinde yer almaktadır.

Sonsuz Soru Motoru

Sınavlar

Online Değerlendirme Hazırlık Sınavı

Okulistik'te her yıl 6 Online Değerlendirme Hazırlık Sınavı var. Öğrencileriniz sınavlara katılsın, hangi derslerin hangi konularında eksikleri olduğunu görsün. Öğrencilerinizin Türkiye geneli, il geneli, okul geneli ve şube geneli durumunu izleyin.

Sınavlar

E-Kütüphane

Öykü kitapları, kaynak kitaplar, şarkılar, belgeseller, atlaslar… bu kütüphane çok zengin! Ayrıca dilediğin zaman Belirli Günler ve Haftalar ile ilgili içeriklere de buradan ulaşabilirsin.

E-Kütüphane

Beceri Temelli

E-İçerik Paketi Matematik ve Fen Bilimleri derslerinde yepyeni bir içerik alanı! Öğrencileriniz ünite düzeyinde, üst düzey beceri temelli Yazdırılabilir Eğitim Materyalleri ve bunların çözümlü videoları ile konuları bütün olarak kavrasın, yeteneklerini ortaya çıkarsın!

Beceri Temelli

8. sınıflar üst düzey beceri temelli soru örnekleriyle LGS’ye hazırlansın. Uzman öğretmenlerimizin LGS'ye özel örnek soru çözümlerini izlesin, Yazdırılabilir Eğitim Materyalleri ile bol pratik yaparak hedefine ulaşsın!

Beceri Temelli

Videolar

5. Sınıf
6. Sınıf
7. Sınıf
8. Sınıf

Ders İçerikleri

Ders içeriklerine ulaşmak için tıklayın.

Ek Bilgi

30 Haziran tarihine kadar geçerlidir. Okul kapanışı öncesinde kurumsal anlaşmasını yenileyen okullarımız kesintisiz olarak 12 ay boyunca kullanım sağlamaktadır.

6 adet Online Değerlendirme Hazırlık Sınavı pakete dâhildir.

Okulistik üyelikleri Ağustos ayı içerisinde otomatik olarak bir üst sınıfa yükseltilir.