3. Sınıf

Türkçe - Matematik - Hayat Bilgisi - İngilizce - Fen Bilimleri

Okulistik 3. sınıf paketinde, temel derslerin öğretim yılı süresince işlenen tüm konuları Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programına tam uyumlu olarak yer alır.

6 Hazırlık Sınavı ve 6 Online Değerlendirme Sınavı ile öğrencinin başarısı ölçülür ve şube, okul, ilçe, il, Türkiye genelinde analiz edilerek değerlendirilir.

İnteraktif Konu Anlatımları

İnteraktif konu anlatımları sıkmadan öğretir, öğrencinin başarısını ve katılımını ölçer.

İçerik

Okulistik 3. sınıf paketinde Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri derslerinin her konusu için bir İnteraktif Konu Anlatımı yer alır. Animasyonlarla desteklenen anlatımlar eğlenceli etkinliklerle desteklenir ve öğrenci hem kolayca öğrenir hem de severek yaptığı etkinliklerle öğrendiklerini pekiştirir.

“İngilizce - Asking for permission” konusuna ait interaktif konu anlatımına hemen katılın!

Konu Anlatımı Videoları

Konuları ayrıca Okulistik’in seçkin özel öğretmenleri de anlatır. Öğrencilerin konuyu en iyi şekilde kavraması için en güzel örnekleri sunar, en doğru etkinlikleri yapar.

İngilizce - Describing the Weather” konusuna ait konu anlatımı videosunu hemen izleyin!

Etkinlikler

Etkinlikler

Öğrencinin konuyu ne kadar öğrendiğini hemen ölçen ve değerlendiren etkinlikler sayesinde başarıyı anında tespit etmek mümkün olur.

Konu Testleri

Konu Testleri

Tüm konuları içeren kapsamlı konu testleri öğrencinin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlar, ayrıntılı olarak başarı düzeyini ölçer.

Ödevler

Ödevler

Basılabilir ödev kâğıtları öğrencinin konuyu kavrama düzeyini ve yorumlama becerisini geliştirmeye yardımcı olur.