1. Sınıf

Uyum ve Hazırlık - Türkçe - Matematik - Hayat Bilgisi

Okulistik 1. sınıf paketinde, temel derslerin öğretim yılı süresince işlenen tüm konuları Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programına tam uyumlu olarak yer alır.

Uyum ve Hazırlık

Uyum ve hazırlık çalışmaları ilkokula yeni başlayan öğrencilerin okula, arkadaşlarına, öğretmenine, öğretim faaliyetlerine uyumunu kolaylaştırır. Çocukların keyif alacağı oyunlar, boyama ve çizme etkinlikleri, kesme yapıştırma çalışmaları, müzikli oyunlar ve şarkılarla okuma yazma çalışmalarına ve birinci sınıfın diğer derslerine temel oluşturulur.

“Kişisel Araç Gereçler” konusuna ait interaktif konu anlatımına hemen katılın!

Okuma Yazma Öğretimi

Sevimli kitap kurdu Taptap, çocuğunuzun kolayca okuma yazma öğrenmesi için aramızda! Taptap her harf için ayrı ayrı hazırlanmış hikâye ve şarkılar, eğlenceli etkinlikler ve çizimler ile okuma yazma öğrenmeyi hiç olmadığı kadar kolay ve zevkli hâle getiriyor.

“Türkçe - "n" Sesi“ konusuna ait interaktif konu anlatımına hemen katılın!

İnteraktif Konu Anlatımları

İnteraktif konu anlatımları sıkmadan öğretir, öğrencinin başarısını ve katılımını ölçer.

“Okul Çalışanları” konusuna ait interaktif konu anlatımına hemen katılın!

Etkinlikler

Etkinlikler

Öğrencinin konuyu ne kadar öğrendiğini hemen ölçen ve değerlendiren etkinlikler sayesinde başarıyı anında tespit etmek mümkün olur.

Konu Testleri

Konu Testleri

Tüm konuları içeren kapsamlı konu testleri öğrencinin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlar, ayrıntılı olarak başarı düzeyini ölçer.

Ödevler

Ödevler

Basılabilir ödev kâğıtları öğrencinin konuyu kavrama düzeyini ve yorumlama becerisini geliştirmeye yardımcı olur.